QAANNAMIK UNAMMERSUARNEQ, QU-2000 NUUK
QAJARTULLAMMANNGORNIUNNERMUT ANGUSAT - SAMLEDE RESULTATER - ACCUMULATED POINTS
20 - 34 UKIULLIT / ALDERSGRUPPE / AGE GROUP


20 - 34 UKILLLIT / ALDERSGRUPPE / AGE GROUP
ANGUTIT - MÆND- MEN 
INTERNATIONAL KLASSEMENT - RESULTS IN THE INTERNATIONAL CLASS
ILLOQARFIK NAJUGAQ
INUUIK
Parrunnerit 
racing
Kinngusaqattaarnerit rolling  Saqqusersornerit
harpoon
Allunaarriaqatt
rope exercises
Katillugit
Nr.
Ateq - Navn - Name
BY / HOMETOWN
FØDT / BORN
Naats
Taki
Maqit
Iligiik
Iligiik
Ataasi
Naakki
Tooraj
 
Total
1
Maligiaq J. Padilla
Sisimiut
170282
 
18
   
18
12
   
21
69
2
Kristian David Josefsen ("Ari")
Nuuk
251078
       
21
21
   
18
60
3
Pavia Tobiassen
Nuuk
120577
7
1
   
21
15
   
12
56
4
Jan Peter Møller
Nuuk
200478
       
21
9
   
15
45
5
Michael Jakobsen
Aasiaat
160169
21
21
             
42
6
Nukaaraq Isbosethsen
Qaqortoq
251177
2
     
15
18
     
35
7
Piitaaraq Janussen
Paamiut
1975
12
12
           
8
32
8
Arne Nielsen
Uummannaq
140764
15
15
             
30
9
Páll Olaf Jakobsen
Færøerne
 
18
9
             
27
10
Ove Petersen
Qaqortoq
151276
       
15
6
     
21
11
Tittus Mathiassen
Qaarsut
1962
8
8
     
4
     
20
11
Karl Larsen
Qaqortoq
201265
       
15
5
     
20
11
Apollo Zeeb
Uummannaq
280667
5
5
     
1
   
9
20
12
Harvey Golden
Portland, Oregon USA
         
9
7
     
16
13
Sofus Nielsen
Uummannaq
120276
3
6
           
5
14
13
Jakob Lerch
Sisimiut
1964
1
7
           
6
14
14
Justin Smallbone
England
30573
9
               
9
15
Hilmar Ibsen Christensen
Paamiut
260468
4
2
     
2
     
8
15
Pavia Lumholdt
København
           
8
     
8
16
Johan Mathiesen
Qaarsut
210966
 
4
     
3
     
7
16
Sivert Thorsen
Paamiut
100667
               
7
7
17
Tomas Davidsen
Færøerne
 
6
               
6
18
Ujarak J. Heinrich
Nuuk
261162
 
3
             
3
-
Henrik Kr. N. Zeeb
Qaarsut
270380
                 
0
-
Nuka Poulsen
Qaqortoq
150273
                 
0
-
Hans Kristian Olsen
Ilulissat
1976
                 
0
-
Algot Zeeb
Uummannaq
10266
                 
0
-
Lasse Henriksen
Danmark
81268
                 
0
-
Ataaliannguaq Berthelsen
Uummannaq
230180
                 
0
-
Poul Hansen
Danmark
                   
0
                           
20 - 34 UKILLLIT / ALDERSGRUPPE / AGE GROUP
ARNAT - KVINDER - WOMEN
INTERNATIONAL KLASSEMENT - RESULTS IN THE INTERNATIONAL CLASS
ILLOQARFIK NAJUGAQ
INUUIK
Parrunnerit
racing
Kinngusaqattaarnerit
rolling
Saqqusersornerit
harpoon
Allunaarriqatt.
rope exercises
Katillugit
Nr.
Ateq - Navn - Name
BY / HOMETOWN
FØDT / BORN
Naats
Taki
Maqit
Iligiik
Iligiik
Ataasi
Naakki
Tooraj
 
Total
1
Jane Mathiassen
København
231076
21
21
     
18
     
60
2
Sannie Jakobsen
København
20772
12
18
     
21
     
51
3
Angerlaq Andersen
Ilulissat 
1978
18
15
     
15
     
48
4
Marie K. Samuelsen
Paamiut 
1979
9
9
     
12
     
30
5
Salamine Nielsen
Qaarsut 
160777
 
7
           
21
28
6
Ane Markussen 
Qaarsut 
160868
15
12
             
27
7
Margrethe Nielsen
Nuuk 
240580
6
4
     
9
     
19
8
Lydia Lerch
Sisimiut
1966
7
5
             
12
9
Stinne Jakobsen
Nuuk 
90178
8
               
8
9
Nielsine Korneliussen
Qaarsut 
70379
 
8
             
8
10
Nuunu Jensen
Qaqortoq
1973
 
6
             
6

QAANNAMIK UNAMMERSUARNEQ, QU-2000 NUUK
QAJARTULLAMMANNGORNIUNNERMUT ANGUSAT - SAMLEDE RESULTATER - ACCUMULATED POINTS
35 - 49 UKIULLIT / ALDERSGRUPPE / AGE GROUP


35 - 49 UKIULLIT / ALDERSGRUPPE / AGE GROUP
ANGUTIT - MÆND- MEN
INTERNATIONAL KLASSEMENT - RESULTS IN THE INTERNATIONAL CLASS
ILLOQARFIK NAJUGAQ
INUUIK
Parrunnerit
racing
Kinngusaqattaarnerit
rolling
Saqqusersornerit
harpoon
Allunaarriaqatt.
rope exercises
Katillugit
Nr.
Ateq - Navn - Name
BY / HOMETOWN
FØDT / BORN
Naats
Taki
Maqit
Iligiik
Iligiik
Ataasi
Naakki
Tooraj
 
Total
1
Gregory Paul Stamer
Florida USA
40 år
6
15
   
9
21
     
51
2
Ulf Davidsen
Nuuk
90360
3
8
   
8
12
   
18
49
3
Steffen Olsen
Sisimiut
80454
21
21
             
42
4
Jàkup Jakobsen
Færøerne
35 år
15
18
     
7
     
40
5
Jensêraq Amondsen
Nuuk 
80652
         
9
   
21
30
6
Peter Lyberth 
Maniitsoq 
1952
12
     
12
       
24
7
Klaus Steenholdt
Nuuk 
91264
       
8
15
     
23
8
Enok Mathiassen
Qaarsut
250661
9
12
             
21
9
Svend Ulstrup 
Danmark
   
1
     
18
     
19
10
Arne Møller
Qaarsut
160464
18
               
18
10
Karl Isaksen
Qaqortoq
1959
7
3
     
8
     
18
11
Steen Nielsen
Qaqortoq
1961
8
9
             
17
12
Arild Landa 
Nuuk 
1957
4
6
     
6
     
16
13
Jakob Malakiassen
Uummannaq
31053
5
7
             
12
14
Marc Seidenberg
Phil. PA USA
46 år
2
4
             
6
15
Knud Jensen
Ilulissat
40755
 
5
             
5
16
Jørgen Abelsen
Uummannaq
50254
 
2
             
2
17
David Villadsen
Ilulissat
230663
1
               
1
-
John Wilsgaard
Nuuk 
1965
                 
0
-
Erni Onisimussen
Sisimiut
80454
                 
0
-
Jokum Cortzsen
Qaarsut
260654
                 
0
35 - 49 UKIULLIT / ALDERSGRUPPE / AGE GROUP
ARNAT - KVINDER - WOMEN
INTERNATIONAL KLASSEMENT - RESULTS IN THE INTERNATIONAL CLASS
1
Cindy Cole
Delaware USA
1954
21
18
     
21
     
60
2
Lone Bech
Sisimiut
70661
15
21
             
36
3
Idun Sikemsen
Qaqortoq
1960
18
15
             
33
4
Sabina Olsvig
Ilulissat
240463
12
12
             
24

Naats: Kort distance, Short distance.   Taki: Lang distance, Long distance.   Maqit: Overbaering, Portage.   IIigiik: Hold, Team.
Kinngusaqattaarnerit: Vendinger, Rolling.   IIigiik: Hold, Team.  Ataasi: Individuel, Individual.
Saaqqusersornerit: Harpon kast, Harpoon throwing.   Naakki: Laengde kast, Throwing.   Tooraj: Praecisions kast, Precision throwing.
Allunaariaqatt: Tov konkurrencer, Rope exercises.
 

   Back to Home